Sokakta karşılaştığı rastgele insanların fotoğraflarını çeken ve sosyal medyada paylaşan Ediz Özcan Özer, bu defa Ebrar Karakurt’a denk geldi.
A Milli Kadın Voleybol Takım’ın yıldızı Ebrar Karakurt, İstanbul’da sokakta hayranları ile selamlaştığı ve fotoğraf çekildiği sırada Ediz Özcan’ın kadrajına yakalandı.
![](https://afyon-ajans.xyz/wp-content/uploads/2023/10/sokaktaki-rastgele-insanlarin-fotograflarini-ceken-ediz-ozcan-ebrar-karakurta-denk-geldi-0-yYt38uqi.jpg)
Filenin Sultanı Ebrar Karakurt, Ediz Özcan’ın çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşması için istediği izne ise oldukça mütevazi bir şekilde onay verdi.
![](https://afyon-ajans.xyz/wp-content/uploads/2023/10/sokaktaki-rastgele-insanlarin-fotograflarini-ceken-ediz-ozcan-ebrar-karakurta-denk-geldi-1-f5GGPD3S.jpg)
İşte o anlar: ?